+380 (73) 03... показать
Захист авторського права на книгу, текст або твір ##от компании## arbuz - ##фото## 1

Захист авторського права на книгу, текст або твір

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
40 ₴

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Днепр
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (73) 03... показать
Показать все контакты

Описание

Захист авторського права на книгу, текст або твір в Україні

Захист авторського права на книгу, текст або твір в Україні

Ніхто з нас не любить втрачати, і навіть дрібна втрата може викликати поганий настрій. А якщо мова йде про втрату чогось великого, того, на створення чого Ви витратили чимало зусиль?

Для автора його твір - як дитина, автор зрощує своє твори не шкодуючи сил і часу. І буде дуже неприємно, якщо навіть одну сторінку з твору у вас сплагіатила, адже і одна сторінка твора, кожен рядок Вам дорогий! А якщо написання твору зайняло не один рік? Зовсім не хочеться втратити його через звичайну недбалість.

Йдеться зараз не про звичайні втрати, такі, як наприклад, втратити гаманець на вулиці. Йдеться про втрату авторського права, адже гаманець можна купити новий, гроші заробити, а от відновити своє авторське право на своє творіння набагато складніше.

Уявіть, що ви написали книгу і розмістили її на своєму блозі чи сайті. Потім проходить якийсь час, ви заходите в книгарню, і бачите свою книгу, але ім'я автора стоїть не ваше, а іншої людини. Ви відкриваєте книгу, перегортаєте її, читаєте знайомі слова. Яка буде ваша реакція? Ви, швидше за все розлютитеся і захочете скоріше відновити несправедливість. Йдете до знайомого юриста, а він каже, що в авторському праві так - хто перший встиг, того й авторство.

Це, звичайно ж, крайня ситуація, і навіть у такій ситуації Ви все ще можете довести свою правоту і авторство. Як це зробити підкаже юрист - вам доведеться шукати докази свого авторства. Потім будуть  судові позови і розгляди, які можуть зайняти не один тиждень або навіть місяць. А скільки нервів Ви втратите через це ???

Довести своє авторське право у суді можливо, але для цього треба мати хорошого юриста, докази, запас часу і терпіння, та й грошей піде на це багато. Навіщо витрачати стільки сил і часу?

Адже можна просто оформити авторське право на твір відразу ж, не відкладаючи справи в довгий ящик і не спокушаючи долю. Адже скупий платить більше, а якщо Ви не заплатите за оформлення авторського права на Ваш твір зараз, Вам доведеться платити набагато більше в суді, витрачати гроші на юриста і доказ свого авторського права.

Подумайте - дорого Вам Ваш твір? Дорого Вам Ваш спокій? Якщо відповідь - так, замовляйте оформлення авторського права на книгу в друкарні і видавництві "Арбуз" прямо зараз.

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепропетровск

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

073-030-81-00

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Характеристики

Тип продукции
многостраничная
Способ печати
офсетная печать, печать на ризографе, цифровая печать
Виды изготовляемой продукции
книги
Тираж
1 шт.
Сроки
5 дней
Способы оплаты
любой
Способ доставки
курьерская служба, почта, самовывоз
Время изготовления
3 дн
Минимальный тираж
1