+380 (73) 03... показать
На замітку початківцям-письменникам (авторам) ##от компании## arbuz - ##фото## 1

На замітку початківцям-письменникам (авторам)

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
30 ₴

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Днепр
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (73) 03... показать
Показать все контакты

Описание

На замітку початківцям-письменникам

На замітку початківцям-письменникам

Тим, хто вперше видає свою книгу або монографію, будь-який твір наукового або художнього характеру,  цікаво буде дізнатися, що для здійснення задуманого доведеться купити УДК та ББК код, а також присвоїти ISBN код. Навіщо це потрібно і як відбувається отримання ISBN в Україні? Про це розповімо в даній статті.

За кожною з цих абревіатур, важливих при здачі книги на друк, коли відбувається реєстрація електронної книги, або якщо ви збираєтеся видавати журнал, плануєте друк монографій чи друк підручників, ховається своє значення:

ББК - бібліотечно-бібліографічна класифікація, що складається з таблиць різної  ієрархії. Поєднання чисел і знаків у них, перетворених в визначені індекси, допомагає встановити належність книги, до тієї чи іншої галузі.

УДК - універсальна десяткова класифікація, що також складається з таблиць. Кодування проводиться в межах десяти цифр, що відображено в назві системи.

ІСБН (ISBN) - міжнародна система класифікації, що припускає отримання індивідуального номера, необхідного для розповсюдження видання в торгових мережах.

Всі ці системи призначені для класифікації друкованих видань з тим, щоб їх було зручно шукати в бібліотеках та електронних базах даних.

Для чого призначені коди УДК та ББК?

Для зручної класифікації книги або іншого видання в бібліотеці. За допомогою цих кодів можна легко і швидко знайти відповідні матеріали. Наявність УДК, ББК - одна з основних умов прийняття книги для друку.

Присвоєння ББК проводиться на підставі повних, середніх або скорочених таблиць, які видаються в друкованому вигляді, доповнюються і переробляються. Основне завдання - привласнити ББК максимально правильно, у такому разі, видання легко буде знайти в будь-якій базі даних. Для коректного відображення інформації українські видавництва книг користуються наступними групами класифікатора ББК:

Бібліотечна техніка;

Загальнонаукове і міждисциплінарне знання;

Природничі науки;

Техніка та технічні науки;

Сільське, лісове господарство. Сільськогосподарські та лісогосподарські науки;

Здоров'я  і медичні науки;

Соціальні, громадські та гуманітарні науки;

Література універсального змісту.

Кожна із зазначених груп  має додаткову розгалужену класифікацію, згідно з якою привласнюється код при виданні монографій, підручників, друку книг.

Присвоєння УДК також засновано на використанні таблиць, що включають в себе всі можливі розділи для найбільш коректного відображення суті видання. Наприклад, для того, щоб привласнити УДК статті, необхідно правильно віднести її в один з основних розділів:

Загальний розділ;

Філософські науки (філософія, психологія, логіка);

Релігія і атеїзм;

Громадські науки;

Мови;

Математика та природничі науки;

Прикладні науки, медицина і техніка;

Мистецтво (декоративно-прикладне, музика, фотографія, ігри, спорт);

Мовознавство (філологія, художня література, літературознавство);

Географія, історія, біографії.

Згодом складання УДК припускає поглиблену класифікацію з присвоєнням десятизначного номера. УДК - система міжнародна. В Україні ліцензія на випуск таблиць належить Українській книжковій палаті, що уклала договір з Консорціумом УДК - власником міжнародного англомовного еталону. Однак, отримати УДК автору можуть допомогти різні організації, наприклад, ми це зробимо швидко, з мінімальними витратами часу і коштів з боку замовника, пропонуючи повний додрукарський пакет, що включає ISBN ББК та УДК, а також авторський номер.

Що таке ISBN видання, і яким категоріям необхідно присвоїти ISBN України?

Для того щоб не виникало проблем з поширенням вашої праці в роздрібних мережах не тільки України, але і всього світу, йому необхідно отримати ISBN,  який підтверджує, що ваш твір офіційно зареєстровано у Книжковій палаті України.

ISBN для монографії, ISBN для електронних книг - присвоюється обов'язково, крім того отримати ISBN в Україні необхідно:

Друкованим книг і брошурам  всіх видів;

Електронним виданням;

Комбінованим і комплектним виданням;

аудіокнигам;

Навчальним відеовиданням;

Електронним книгам.

Є матеріали, для яких отримання ISBN Україна не вважає регламентованим, його немає необхідності присвоювати:

друкованим періодичним виданням;

бланкам, грамотам, аналогічним формам;

Програмам  навчальних закладів;

Музичним аудіовиданням;

невиробничим і ненавчальним відеовиданням;

електронним листам, комп'ютерним іграм.

Де і як купити ISBN в Україні?

В Україні книжкова палата ISBN привласнює після подачі заявки, але крім того можна купити ISBN у видавництві. Наше агентство ISBN код пропонує отримати разом з повним пакетом друкарських послуг, необхідних при виданні книги для дітей, електронних книг, друку журналів, видавництві монографії чи підручників. Ми організуємо повний і ненав'язливий сервіс, який дозволить вам організувати друк своєї праці з найбільшим комфортом.

Що таке штрих-код книги?

Він розміщується під ІСБН і несе в собі інформацію про книгу, необхідну для розповсюдження видання в точках продажів. Штрих-код ISBN значно полегшує роботу з книгами в магазині, без нього неможливо внести видання в базу торговельній мережі. Покупець значно швидше отримає інформацію про наявність необхідного матеріалу і місці його розміщення завдяки ІСБН книги.

Скільки коштує ISBN?

Сьогодні видати книгу в Україні стає простіше саме завдяки спеціалізованим сайтам і друкарням, що беруть не себе турботи не тільки безпосередньо з друку книг, але і в отриманні ISBN УДК ББК.

Вартість отримання ISBN.

 Наш сайт пропонує цікаві системи знижок при покупці УДК, ББК, ISBN, що гарантує очевидну економію. Ми пропонуємо тільки ту допомогу, якої автор дійсно потребує, і робимо це якісно і швидко.

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепропетровск

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

073-030-81-00

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Характеристики

Тип продукции
многостраничная
Способ печати
офсетная печать, печать на ризографе, цифровая печать
Виды изготовляемой продукции
книги
Тираж
1 шт.
Сроки
5 дней
Способы оплаты
любой
Способ доставки
курьерская служба, почта, самовывоз
Время изготовления
3 дн
Минимальный тираж
1