+380 (73) 03... показать
Копірайтинг ##от компании## arbuz - ##фото## 1

Копірайтинг

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
40 ₴

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Днепр
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (73) 03... показать
Показать все контакты

Описание

Копірайтинг - що це, і з чим його їдять?

Копірайтинг у Дніпрі

Що таке копірайтинг?

Копірайтинг - це послуга з написання та продажу статей за гроші, а також створення унікального контенту для сайтів. Копірайтинг - це професійна робота з написання рекламних текстів і продажів   статей. Простіше кажучи, копірайтингом можна назвати будь-яку діяльність, яка пов'язана з рекламою якоїсь групи товарів, послуг людини або компанії. Термін «копірайт» не має відношення до копірайтингу, тому що термін «копірайт» означає «авторське право».

Під терміном «копірайтінг» так само може матися на увазі написання статей для СЕО, або написання будь-яких статей для наповнення сайтів унікальним контентом. Поняття копірайтинг може також включати в себе написання слоганів, створення іміджу компанії, написання сценаріїв або текстів для пісень. Люди, які займаються копірайтінгом, називаються (звуться) копірайтери (ами).

Послугами копірайтерів користуються тоді, коли хочуть наповнити сайт якісним контентом, а так само просувати сайт в пошукових системах.

Написання текса для сайту - досить складний процес, який вимагає певних знань і творчого підходу. Такою роботою займаються копірайтери і рерайтери. Для того, щоб працювати копірайтером, треба не тільки добре знати граматику і мати письменницький  талант, потрібно також знати особливості написання рекламних  статей та статей, що продають.

Хто такий копірайтер?

Хто такий копірайтер? Копірайтер - це людина, яка займається написанням оригінальних текстів, рекламних статей  та статей, що продають.  Копірайтер - це в якійсь мірі кореспондент чи журналіст, він також займається підготовкою матеріалу, але, на відміну від журналіста,  матеріалу  не новинного, а рекламного характеру. Також в обов'язки копірайтера може входити написання слоганів, написання статей для  сайтів, що продають, написання тексту для посадочних сторінок, написання рекламних статей, написання листів, що продають,  оглядів товару та розробку слоганів.

Завдання копірайтера - написати такий матеріал, який буде викликати максимальний відгук у клієнтів, буде їх «чіпляти». Стаття копірайтера повинна викликати бажання у клієнта купити товар або скористатися послугами компанії. Грамотний копірайтер повинен не тільки добре писати тексти, а й вміти спілкуватися з клієнтом, доводити ефективність своєї роботи. Також копірайтер повинен добре знати, як працюють пошукові системи, повинен бути знайомий з СЕО та законами продажу товарів. Звичайно ж, копірайтер повинен бути творчою людиною, вміти грамотно і красиво викладати свої думки, знати психологію і бути уважним до деталей.

Існує кілька різновидів копірайтингу:

Копірайтинг з прямим відгуком

Передбачає написання таких текстів, які спонукають клієнта зробити якесь пряму дію - наприклад, перейти за посиланням, зателефонувати, замовити товар.

Копірайтинг для іміджу

Такий копірайтинг трохи  відстрочений - у свідомості користувача створюється правильний імідж товару або компанії, що сприяє продажу товару в майбутньому.

Написання рекламних текстів на замовлення

Копірайтинг також може означати будь-яку роботу з написання текстів на замовлення, навіть якщо це написання звичайних статей, а не рекламних текстів. Ще під копірайтінгом мається на увазі написання будь-яких текстів для наповнення сайтів, для потреб СЕО, або просування сайту в пошукових системах.

Рерайтінг і копірайтінг

Іноді під термінами «рерайтинг» і «копірайтінг» мають  на увазі одні й ті ж поняття. По суті, і той і інший термін означає написання текстів або статей для будь-яких потреб. Але, копірайтинг - це написання авторського тексту, коли автор сам підбирає матеріал, або пише текст «з голови». Рерайтери же займаються переробленням вже готової статті в унікальну, наприклад, змінюючи порядок слів, перефразовуючи текст, тим самим роблячи його унікальним для пошукових машин.

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепропетровск

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

073-030-81-00

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Подобные услуги

Копірайтинг в Днепропетровской области от компании arbuz
50 ₴ Копірайтинг