+380 (73) 03... показать
Переклад текстів (книжок) ##от компании## arbuz - ##фото## 1

Переклад текстів (книжок)

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
40 ₴

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Днепр
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (73) 03... показать
Показать все контакты

Описание

Переклад текстів - легко і швидко!

Переклад текстів у Дніпрі

Ви займаєтеся науковою діяльністю, є автором книг, монографій та інших наукових праць? Тоді Ви не раз стикалися з тим, що потрібно дуже швидко перевести свою роботу, наприклад, на українську або англійську мову. Здавалося б, нічого складного - адже можна просто скористатися електронним перекладачем. Але, після електронного перекладача текст все одно потрібно вичитувати і редагувати. Це в тому випадку, якщо Ви знаєте мову, на який переводите.

 А що робити, якщо ви не знаєте мови, а переклад книги, реферату, курсової чи дипломної роботи у Вас повинна бути «на вчора»? Просто замовте переклад у видавництві і друкарні «Арбуз».

Які послуги з перекладу ми надаємо?

Видавництво і друкарня «Арбуз» пропонує послуги з перекладу документів, рефератів, курсових, дипломних робіт різної тематики з російської на англійську, з англійської на російську, з української на російську, з російської на українську мову. Ми надаємо послуги перекладу технічної документації, а також переклад текстів з різних тематик: економічна література, медична література, комп'ютерні технології, юридична література та інші.

Видавництво і друкарня «Арбуз» пропонує допомогу в перекладі ділової переписки, перекладі особистого листування, перекладі рекламної продукції.

Чому вам слід замовити переклад тексту саме у нас?

Наші перекладачі володіють не тільки глибокими знаннями мови, а й вміють виконувати переклади з урахуванням граматичних, лінгвістичних особливостей, специфіки письмових перекладів.

Замовивши переклад реферату, дипломної роботи, монографії чи наукової роботи на англійську, українську або російську мову, Ви отримаєте якісну роботу, виконану в строк.

Верстка, вичитка та редагування перекладу

Будь-який  переклад потребує вичитування і редактури. Друкарня і видавництво «Арбуз» надає можливість отримати готовий переклад, який вже пройшов через досвідченого коректора, який перевірив текст на відсутність граматичних помилок.

Також перекладений текст редагується. Завдання редактора переконатися, що текст стилістично грамотний, а також логічний і зрозумілий. Перекладений текст повинен відповідати стилю оригіналу - будь то технічна документація, особистий лист, науковий текст, або діловий.

Замовте переклад монографії, реферату, дипломної роботи, монографії чи наукової роботи в друкарні і видавництві «Арбуз».

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепропетровск

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

073-030-81-00

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Характеристики

Вид
письменный перевод, срочный перевод
Тематика перевода
медицинский перевод, другой перевод
Дополнительные услуги
верстка документов после перевода, форматирование документов
Способы оплаты
любой
Язык
Английский, Другой иностранный, Русский, Украинский
Сопровождение при переговорах
нет
Перевод технических и научных текстов
да
Перевод IT-текстов
да
Перевод рекламных текстов
да
Перевод художественных текстов
да
Перевод финансовых и экономических текстов
да
Перевод юридических текстов и документов
да
Перевод тендерной документации
да
Перевод деловой документации
да

Подобные услуги